ČOKOLÁDA

MOJE CESTA K ČOKOLÁDĚ

ANEB KAKAO OTEVÍRÁ VĚDOMÍ

Pojďte s námi čokoládou šířit radost a pohodu

Čokoláda je náš život a naše poslání. Je to koníček a zároveň práce, která nás baví víc a víc.

Rádi experimentujeme a hledáme nové příchuti. Soustředíme se na výrobu z těch nejkvalitnějších surovin a na každodenní péči o naše zákazníky, které chceme naší čokoládou těšit a hýčkat.

Čokoláda je pro nás mnohem víc než jen obyčejná cukrovinka pro běžné mlsání. Věříme, že opravdu kvalitní čokoláda Vás dokáže povzbudit a nabít pozitivní energií. Zlepší Vám náladu a přispěje k Vaší duševní pohodě.

Proto každou z našich čokolád připravujeme ručně, poctivě, především z českých surovin - a s úsměvem.

Dala nás dohromady vášeň pro kvalitní čokoládu

U zrodu značky Steiner&Kovarik stojí příběh jako z pohádky. Příběh osudové lásky, která nerozlučným poutem spojila dvě mimořádné osobnosti. Dva nadšence milující kvalitní, autentickou čokoládu, kteří se při budování svého čokoládového království skvěle doplňují.

Zakladatelka Silvie Steinerová zbožňuje kreativní práci s čokoládou. Stojí za vizí a hodnotami značky i za vzhledem jejích produktů. Nezalekne se žádné výzvy a dokáže ostatní nadchnout pro svou vizi.

Silvii jedinečně doplňuje její partner Petr Kovařík - nejen stejně silnou vášní pro čokoládu a poctivým přístupem k její výrobě, ale především obchodním talentem, znalostí světových jazyků a nadšením, s nímž chuťově výjimečnou čokoládu značky
Steiner&Kovarik představuje domácím i zahraničním zákazníkům.

Naše motto proto zní: "Milujeme, co děláme. A děláme, co milujeme."

TIP od našich pravidelných zákazníků: Mezi nejoblíbenější čokoládové výrobky patří pražené mandle v čokoládě rozličných příchutí (vyzkoušejte třeba exotické chilli se solí nebo zdraví prospěšnou moringou), dále čokoládové tabulky, pralinky a Český nugát, se kterým jsme v Anglii získali prestižní ocenění Great Taste.

Aluna - bean to bar

Bean to bar, jedinečná čokoládová tabulka, kterou vyrábíme opravdu od bobu. Ryzí chuť kolumbijských kakaových bobů v kombinaci s kokosovým cukrem a originální českou recepturou vás okouzlí! Na své si přijdou milovníci hořké i mléčné čokolády a dokonce i vegani, pro které jsme kromě hořkých čokolád vytvořili i čokoládu mléčnou, a sice s kokosovým mlékem.

Vytvořit tabulku čokolády, která bude jen a pouze naše, byl náš velký sen. Procestovali jsme několik zemí Jižní a střední Ameriky, abychom objevili boby, které si zamilujeme. Byla to cesta dlouhá na jejímž konci jsme do Česka opravdu přivezli vysněné kakaové boby, a to z Kolumbie.

Čokoládovou řadu jsme pojmenovali ALUNA, což v jazyce Kogi znamená spirituální síla.

Čokolády jsou balené do papírové krabičky s motivem kolibříka.